joereactor

joereactor

joereactor

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
joereactor
jejdawau
 
Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 13.10.2020 17:27

No hurá, konečne mi to dakto vysvetlil. Netušil som akú symboliku má zase 44... Takže SS. Zase som múdrejší.


kesso
kesso | 13.10.2020 22:44

Phoenix každé číslo má nejakú symboliku! U zdebilnenych ľudí má každé číslo nazi symboliku alebo veria v UFO! :+D


mikchalus
mikchalus | 13.10.2020 23:17

keby mohla, asi by mu dala 14, alebo 8+8, ale aj tak 4+4 je stale lepsie ako 0+0 ako ficfiric a kocneric.


Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 14.10.2020 12:57

Iba kkt s vysokou osobnou animozitou schvaľuje basu na tvrdo za takúto pičovinku. Ja nebyť médií ani neviem, že 1488 niečo znamená a voľáky Lynch, že existuje. Spravili pre propagáciu nazisymboliky viac ako Mariánko. Za rozkrádanie republiky si tam chodia vysmiati ujovia a v top X najbohatších Slovákov sa umiestňujú a tu hlúpučkého šaša dáme do basy, aby zaberal miesto nejakému, čo tam fakt patrí...


Perún
Perún | 14.10.2020 13:09

Pičovinka dnes, pogrom zajtra.
Trest je tam na to, aby to pičovinkou aj zostalo. Demokracia sa musi branit aktivne a vcas.
Ze som kkt s vysokou osobnou animozitou moze byt pravda.


mikchalus
mikchalus | 14.10.2020 13:20

Perun: uplne suhlasim.


vsetkovklude
vsetkovklude | 14.10.2020 15:46

MP: ak to potrebuješ zasadiť do kontextu, tak Ti to vysvetlím a je mi jedno či to poberieš alebo nie... Túto symboliku na šekoch použil Kotleba preto, lebo presne v tom čase sa tvrdé jadro neonazi scény (na čele s psychopatom Magátom) na Slovensku vyjadrilo, parafrázujem: že je presne taký istý ako všetci štandardní politici, že zmäkol, zabudol odkiaľ vyšiel a spreneveril sa ideálom, za ktoré kedysi bojoval po ich boku.

Touto numerickou symbolikou im dal verejne najavo, že je presne tam, kde bol aj predtým, že je stále neonazi, ako predtým. To bol jediný dôvod pre takéto číslo na šekoch. Že na to zneužil charitu je chrapúňstvo a právom dostal basu natvrdo.

Úplný súhlas v tomto s Perúnom, demokraciu si musíme chrániť, lebo ak dnes zaspíme, zajtra sa nemusíme zobudiť slobodní...


kesso
kesso | 14.10.2020 16:04

Phoenix: no čo už špeciálne súdy zasahujú podľa objednávky kto im platí! Dobre je že táto totalita ešte nieje tak silná aby skončil ako Milada Horaková! Kto chce byť prezidentom asi musí byť za totality v base! ;-) Ale totalita vždy skončila a tak to bude aj teraz!


cannabis
cannabis | 15.10.2020 05:27

Marcus, no ja by som zvazoval v Magiankovom pripade este vymenu basy za psychiatriu, ale potom s dvojnasobne dlhym casom. :D

No a symbolike si rozumiet nemusel, stavilo si Magianka vsimnut, ked pochodoval v rovnosate a faklami, hajlujuc po mestach.

Alebo uz mate poniektori kratku pamat?


vsetkovklude
vsetkovklude | 15.10.2020 07:06

milý anonym, ty si totalitu nezažil tak čo tu tliachaš za sprostosti. Kotlebu prirovnávať k Horákovej chce riadnu dávku demencie...máš šťastie, že sme online a nie osobne, lebo takých ako ty sme s kámošmi zvykli naprávať ručne-stručne...


kesso
kesso | 15.10.2020 07:17

Vsetkovklude práveže som mal problém so súdruhmi pred 89 a budem mať aj s týmito súdruhmi našej novej totality čo sa tu zrodila!


vsetkovklude
vsetkovklude | 15.10.2020 13:02

nie, ty si jednoducho súdruhov komančov vymenil za súdruhov fašistov. To komanči ich postavili na pravú stranu politického spektra, aby ukázali, že sú úplne iní ako oni, lebo je viac než zjavné, že sú rovnakí, pár bodov z Kotlebovej predvolebnej kortešačky:
- znárodníme strategické podniky a vytrhneme ich z rúk nadnárodných korporácií a vrátime národu
- pracovné tábory pre neprispôsobivých občanov, atď...

Čo ti to pripomína? Nie náhodou heslá spred roka ´89? Taký starý a taký fail v úsudku a ešte tu vykrikuje, že totalita? To, že nevládnu hnedé hovná čo si volil je totalita? Naopak, je prejavom demokratickej spoločnosti, že tu môžeš všetkým verejne ukázať, ako hlboko sa mýliš...


mikchalus
mikchalus | 15.10.2020 14:08

vsetkovkludanku: velmi spravne.


kesso
kesso | 15.10.2020 19:27

Vsetkovklude: ako keby súdruhovia z Bruselu boli iní? Know how je síce iné ale devastácia ľudí ešte horšia ako za normálneho socíku!


vsetkovklude
vsetkovklude | 16.10.2020 10:32

anonym: takže už nie totalita doma, ale z Bruselu? Daj mi prosím jeden príklad ako konkrétne priamo tebe uškodil Brusel nejakým rozhodnutím?

Isteže, mali sme tu ľavicovo orientovaných predstaviteľov EU, ale Barosso už pekných pár rokov nevedie EK, ak si si nestihol všimnúť. EU potrebuje systémové reformy, o čo sa nová garnitúra snaží. Problém je, že tie reformy úplne prirodzene vedú k hlbšej integrácii, lebo pre efektívne fungovanie aliancie nemôžeš byť integrovaný len tak pol na pol. Osobne si myslím, že posunom vpred by bolo realizovanie bankovej únie, rozumnej fiškálnej únie (ktorá je však nesmierne problematická, kvôli miliónom rôznorodých požiadaviek členských štátov)

Predovšetkým je viac než potrebná jednotná európska armáda, pretože únia, ktorá nevie svoj záujem ochrániť vojensky je veľmociam na smiech, nie rovným partnerom na vyjednávanie. Na NATO sa pod Trumpovým vedením spoľahnúť nemôžeme, čo napr. pri Cypre pochopilo Turecko a zneužíva našu nemohúcnosť. Zároveň by časť tejto armády mohla chrániť námorné hranice pred nelegálnou migráciou. Lenže to už vidím ako ľudia podobní tebe prví štekajú, že strata národnej suverenity a totalita :)

Takže čo chceš? Deintegráciu? My niesme Švajčiarsko a okamžite by sme prešli pod vplyv Moskvy a za mňa ak si zvoliť radšej budem občanom krajiny, ktorá sa hlási k západu, ako k východu...


mikchalus
mikchalus | 16.10.2020 15:08

sudruhovia z bruselu napriklad sachavili extremnu kokotinu, ktoru by nevymysleli ani fasisti s bolsevikmi dohromady a to pridananie potravin do paliv, tkaze automaticky stuplna cena potravin, lebo musis pestovat potraviny na spalovanie. preco ? lebo mafia, dotacie... soudruzi z brusdelu su mafianski prisluhovaci


kesso
kesso | 16.10.2020 16:46

Michalus a vieš čo ich primelo že to zrušia to pridávanie? Sa mi tu sudružky vyplávali že nejakí černoskovia majú drahšie potraviny! Takých ľudí nepochopím nejakí negri sú im presnejší ako vlastní ľudia!


vsetkovklude
vsetkovklude | 17.10.2020 09:37

mikchalus, takto ti poviem pokus-omyl.

anonym: ja zase nepochopím ľudí, čo zmýšľajú ako ty...


kesso
kesso | 17.10.2020 09:55

Vsetkovkude neboj sa ja poznám západnú EU dobre. Z normálnych krajín EU stal multi kultu grc a napriklad to mi vadí na EU! Dúfam že Slovensko sa nestane takým grcom ako stará EU!
Kolegovia na západe majú zo škôl nasrate lavicovo-liberalne v hlavách a keď sa politicky nekorektné vyjadrujem vyjadrujem tak sú z toho nešťastní! Tvrdia že sú ideologicky niekde inde! ;-) prijebkava im to pekné že nevedia ani použiť sedliackym rozum! Našťastie ja niečo viem a tak niesom závislí na rektalnom alpinizme čo sa tam väčšinou prevádza aby mohli splatiť splátky! ;-) A tak papúškuju propagandu aby nevypadli z kolektívu presne ako u nás pred 89!


vsetkovklude
vsetkovklude | 17.10.2020 10:09

ty sa vyjadruješ ľudsky vulgárne, so sedliackym rozumom to nič nemá. Áno sú inde, lebo aj keď to nepovedia, zrejme pochopili, že dnešnú migráciu majú na revanš za koloniálne drancovanie a tento údel prijali. Keďže my sme nekolonizovali, tak môžeš ostať v kľude u nás nič podobné nehrozí, keďže sme ich nenaučili jazyk, čo je prvým predpokladom migrácie. Žil som v Portugalsku a poviem Ti, tam sú migranti integrovaní a užitoční...


kesso
kesso | 17.10.2020 10:12

Vsetkovklude keď Nemecko v roku 2002 prechádzalo na EURo tak starí ľudia v Bavorskú tvrdili že to skončí vojnou! Smiali sme sa lebo vtedy bolo Nemecko ešte normálna krajina a nikto ani v najhoršom sne neočakával do akých sračiek sa dostaneme!Teraz už je jasné že mali pravdu a tento proces je nevyhnutný na znormalnenie krajiny(EU)!


kesso
kesso | 17.10.2020 10:14

Nie ti ľudia nič neprijali a aktivujú sa v nich obranné mechanizmy ktoré sa snažili súdruhovia potlačiť!


vsetkovklude
vsetkovklude | 17.10.2020 10:20

pochybujem, ale ako myslíš, čakaj vojnu, ktorá ak príde, tak odinakiaľ, ja nehovorím, že pôvodné obyvateľstvo netrpí migráciou, hovorím len, že chápu za čo to majú... Nemecko je v tomto špecifické, lebo kolonizovalo najmenej, UK, FR a BE to majú za karmu, Švédsko urobilo chybu v imigračnej politike


kesso
kesso | 17.10.2020 10:26

Je to jedno hlavne treba držať Slovensko ďalej od takej žumpy ako sa stáva EU! A dúfam že ĽSNS nahradí alebo príde ku nej naozaj radikálna strana ktorú si liberáli užijú a bude ich to pekné bolieť lebo nebudú také hoviadka božie akou sa stala ĽSNS! Tá politická šikana čo robia Kotlebovi a spol je veľmi dobre a ľudia si to budú pamätať keď to bude treba zrechnovať!


vsetkovklude
vsetkovklude | 17.10.2020 10:31

tak to ti gratulujem k úsudku, pekne sa posaď a čakaj kým príde rad na teba. Medzitým môžeš rozmýšľať, ktorý z významov predchádzajúcej vety som mal na mysli...howgh


kesso
kesso | 17.10.2020 10:39

vsetkovklude nemaj boja jednu totalitu som prežil tak aj túto čo sa tvári "demokraciou" hádam v pohode dožijem!:- D


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader